RC modely, ovládání

38 položek celkem
John Deere - Traktor Johny na dálkové ovládání
999 Kč
Kód: DS37903915
Robot na dálkové ovládání
Dárek zdarma
1 505 Kč
Kód: DS99999087
RC Russia T34 tank vs terč 1:24
Dárek zdarma
1 300 Kč
Kód: DS99999084
RC Pavouk sklípkan 16cm na vysílačku 2 kanály lozí na baterie Světlo Kód: DS99999081
RC Auto nákladní 12cm na vysílačku 27MHz na baterie 1:64 Světlo Kód: DS99999070
RC Auto Jeep vojenský na vysílačku 1:36 na baterie 2 barvy Kód: DS99999067
RC Auto bagr na vysílačku 27MHz na baterie 1:64 Světlo Kód: DS99999065
Policejní auto RC
Policejní auto RC
Skladem (100 ks)
464 Kč
Kód: DS99999063
Nahoru
Další produkty

RC modely aneb dálkové řízení

Nemusíte být vyloženě RC modeláři, aby jste si zajezdili se zmenšenými modely dopravních prostředků na dálkové ovládání. Náš malý RC obchod nabízí RC auta, RC lodě, RC letadla, ale i dálkově řízené drony pro začátečníky, ale i pro zkušenější modeláře, kteří mají zálibu v RC hračkách. RC obchody nabízí velký výběr rádiově řízených modelů jako je letadlo na dálkové ovládání, vrtulník na dálkové ovládání nebo lodě na dálkové ovládání. Pro nadšence to vojenské techniky máme připravený třeba tank na dálkové ovládání. Nechybí ani technické RC stroje, kde si vyberete plně funkční RC bagr nebo RC nakladač.

Rádi koukáte na automobilové závody v televizi a líbí se Vám, jak auta řežou zatáčky, předjíždějí se a adrenalin je vyšší tím, čím blíže je cílová rovinka? Připravte si venku s kamarády závodní dráhu, vemte dálkové ovládání do vlastních rukou a udělejte si krásné, slunečné odpoledne v duchu automobilových závodníků. Pokud nejste příznivci rychlých kol a raději si zajezdíte v bahnitém, pořádně zoraném terénu, sáhněte po pořádném RC buggy off road autě. Milovníci stavby si přijdou na své taktéž. V nabídce naleznete dálkově řízené bagry, RC jeřáby, RC domíchávače a spoustu dalších.

Samostatnou kapitolou jsou dálkově řízené drony. RC drony naleznete v každém RC obchodě a každý obchodník se Vás bude snažit přesvědčit, že právě jeho dron je ten nejlepší, který si musíte koupit. Dejte na svůj selský rozum. Kupujte podle svých schopností, zkušeností a peněženky. Drony mohou mít klidně i několik modelových řad a každou vyšší se zvedá cena. Důležité je si uvědomit, na co dron budete používat. Jsou profesionální drony, které se používají pro natáčení nejrůznějších akcí a pak ty "hobby" drony, které používají běžní smrtelníci, aby se vyřádili a vyzkoušeli si, co ty drony vlastně umí. Kameru připevníte dnes už i na levnější varianty dronů. Na otestování co to umí, jak to vypadá a jaký výsledek to přinese, stačí sáhnout po levnějších variantách. Jakmile budete mít s dronem něco odlétáno a chytí Vás to, pak teprve začněte pokukovat po dražších modelech dronů. V té době už určitě další funkce oceníte. Více se o dronech časem dočtete na našem blogu.

Vysílače pracují převážně na frekvenci 2,4 GHz a je pro ně zapotřebí několik baterií typu AAA nebo AA, vyjímečně jiné. V lepších modelech je součástí ovladače baterie dobíjecí. Samotné RC dopravní prostředky mají v sobě již nabíjecí baterii. U levnějších modelů na dálkové ovládání se ale setkáte i s potřebou klasických baterií.

Vyberte si ze širokého sortimentu hraček. Nemusíte přemýšlet, do jakého kamenného obchodu s hračkami vyrazíte. Neváhejte a udělejte si radost již dnes! Hračky pro děti i dospělé nakupte přímo na Lumísek.cz a udělejte radost sobě nebo celé rodině. Správně vybraná dětská hračka nebo dětské zboží zcela určitě potěší. K objednávce nad 1 000 Kč získáte dárek, při nákupu nad 2 000 Kč dopravu zdarma. Navíc u nás získáte další slevy o kterých se dočtete v článku jak ušetřit peníze za nákup.