Plyšáci nahřívací

1 položek celkem
MAC TOYS PLYŠ Dráček nahřívací 25cm do mikrovlnky *PLYŠOVÉ HRAČKY* Kód: DS74946998

Nepříjemné bolesti bříška někdy dokáží zkazit celou noc. Zaražené prďánky z dietní chyby nebo mateřského mléka nejsou žádnou novinkou, která by u vašich ratolestí byla výjimkou. Bolest přeruší kvalitní spánek, který je především u malých dětí velice důležitý. Díky této vychytávce, která pomůže z těch nejhorších křečí, se už nemusíte obávat probrečené a náročné noci.

#rozdeleni-popisku#

Nahřívací plyšáčci budou také skvělým společníkem při hraní či usínání. Jejich nahřívání zabere pouze dvě minutky v mikrovlnné troubě a teplíčko si můžete užívat až po dobu dvou hodin. Postará se především o pohodlí v zimních měsících, kdy je postel chladná. A pokud trpíte nespavostí, vypůjčte si hřejivého kamaráda na pár minutek do svého klubíčka a spánek přijde raz dva.

Tak jakého pomocníčka kamaráda si vyberete vy na Lumísek.cz? Srdíčko, které vám předá všechnu lásku. Mini králíčka, kterého lze snadno převést na cestách nebo zeleného dráčka, který doslova chrlí oheň? Plyšáci jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů přizpůsobených jakékoliv náchylné kůži.