Dětské rukavičky

7 položek celkem
Rukavičky pro novorozence Koala Flowers - růžová/univerzální Kód: DS60774931
Rukavičky pro novorozence Koala Nature - zelená/univerzální Kód: DS83587702
Dětské zimní rukavičky New Baby Girl Kód: DS37900343
Dětské zimní rukavičky New Baby Kód: DS68331191
Rukavičky pro novorozence
107 Kč
Kód: DS39695908

Kvalitní dětské rukavičky

Jakmile se ochladí, začne mrznout a padat sníh, potřebujete dětské rukavičky. Dětské prstové rukavice i palčáky ochrání před mrazem kluky i holky. Užijete je při každé zimní zábavě, jako je sáňkování, lyžování, bruslení, stavění sněhuláka i dělání andělíčků v čerstvě napadaném sněhu. Teplé rukavice doplňte o šálu a čepičku.

Dětské rukavičky jsou nezbytnou součástí výbavičky každého miminka. Rukavičky zahřejí studené ruce miminek. Nabízíme širokou škálu barevných provedení kojeneckých rukaviček, ze kterých si vybere každá maminka. Materiály dětských rukavic jsou měkké a příjemné. Dětské rukavičky mají zakončení gumičkou

Vyberte si ze širokého sortimentu dětského oblečení. Nemusíte přemýšlet, do jakého kamenného obchodu s kojeneckým oblečením vyrazíte. Neváhejte a udělejte radost sobě, miminku nebo větším dětem již dnes! Oblečení pro děti nakupte přímo na Lumísek.cz a udělejte radost sobě nebo celé rodině. Správně vybrané kojenecké oblečení nebo oblečení pro děti zcela určitě potěší. Chcete udělat radost svým blízkým? Oblečení pro miminka, kojence i větší děti není nikdy dost.