Dětské pískoviště

6 položek celkem
Pískoviště dřevěné s kuchyňkou
Doprava zdarma Dárek zdarma
2 649 Kč
Kód: DS35833052
Pískoviště dřevěné - barevné
Dárek zdarma
1 999 Kč
Kód: DS35054666
Pískoviště dřevěné
Dárek zdarma
Pískoviště dřevěné
Skladem (195 ks)
1 799 Kč
Kód: DS88988025

Pískoviště pro děti

Je venku krásně a svítí sluníčko? Pokud ještě pískoviště nemáte, podívejte se, kde máte na zahradě kousek místa. Děti si dokáží s pískem vyhrát neskutečně dlouho a hlavně ho milují. Dřevěná pískoviště jsou konstrukčně velmi jednoduchá a zvládne je smontovat naprosto každý. Postavit malé bábovičky nebo udělat obří z kyblíčku je pro děti tak fascinující, že si venku vydží hrát opravdu dlouho. Pískoviště na soukromé zahradě má obrovskou výhodu oproti veřejným dětským hřištím.

#rozdeleni-popisku#

Pokud se totiž sejde více děti na jednom pískovišti, mohou se objevit menší potíže. Děti mají občas pocit, že vše co leží v dosahu ručiček je "moje" a nikdo jiný nemá právo si hrát s lopatkou, byť není moje. Takové situace jsme zažili všichni jako špunti a doba tyhle věci nezmění. Rozumné děti si udělají kolečko k houpačce, na dětské hřiště a pak zpět, než se situace uklidní.

Upozorňujeme, že pískoviště na zahradě doma je super věc, ale kdo si dává záležet na trávníku, může občas zatlačit slzu. Dětem nikdy nevysvětlíte, že písek patří jen a jen na pískoviště. Plná lopatka písku úplně předurčuje k hodu dalekém. Po hodinovém hraní s hračkami na pískoviště může celé okolí ohraničené hromady písku vypadat jako příjezdová cesta k lomu. Možná je to úmysl, ve kterém děti kreativně vytváří silnice pro auta, možná vymyslí dětskou logikou něco jiného. Každopádně nikdy nepočítejte s tím, že písek patří jen na pískoviště.

Je jedno jestli je to kluk nebo holka, ale až hra skončí, budou mít všichni kapsy od tepláků a kapuce od mikin plné zrníček písku, v lepším případě. Dávejte velký pozor při svlékání svršků, protože se zcela jistě občas stane, že na Vás vypadne větší hromada, než čekáte. Děti si tak i doma myslí, že mohou pokračovat ve stavbě. Máte ovšem jistotu, že prcka vytáhnete druhý den zase ven, bohužel někdy si to vynucují i přes to, že venku zrovna prší. V době ošklivého počasí zkuste dětem vymyslet zábavu modelováním. Není to sice stejné jako hraní s pískem venku, ale i tak procvičíte jejich motoriku a domácím tréninkem jistě přijdou na další tvary, které potom venku budou na pískovišti zkoušet.

Pokud přemýšlíte nad dárkem pro prcka své kamarádky, babička s dědou pro vnoučky, je pískoviště pro děti tou správnou volbou, jak udělat radost. Na Lumísek.cz nakoupíte levně kvalitní a zdravotně nezávadné hračky. Vyberte si z širokého sortimentu hraček. Naším cílem je vykouzlit úsměv na tváři miminek, kojenců, starších dětí, ale i rodičů.