Dětské kombinézky

11 položek celkem
Kojenecký Wellsoft zimní overal New Baby Eskimo Kód: DS25190950
Zimní kombinézka New Baby Super Girl meruňková - dle Kód: DS62946165
Zimní kombinézka New Baby Winter Elephant Kód: DS71202944
Zimní dětská kombinéza New Baby Penguin Kód: DS90152223
Zimní kombinézka New Baby Nice Bear Kód: DS79879390
Dětská kombinéza New Baby ježek Kód: DS39036883
Zimní kombinézka Disney - růžová/62 (3-6m)
Dárek zdarma
1 049 Kč
Kód: DS20160425

Kvalitní dětské kombinézy od Lumíska

Dětské kombinézy pro zimní období s kapuckou a zapínáním. Kombinéza je poslední částí vrsty dětského oblečení pokud se chystáte ven za chladného počasí. Výběr z dětských kombinézek může být opravdu široký, nicméně všechny musí zajistit stejnou věc. Ochranna dětí je prioritní a dáváme si zálěžet na správné skladbě vrstev oblečení a svršků.

Pozor na přehřátí dětí. Někdy méně je více. Pokud víte, že s dětmi budete venku aktivní, volte raději o vrstvu méně. Tělíčko dětí nemá ještě vyvinutou termoregulaci a není schopno se pořádně vypořádat s horkem. V případě, že jdete na procházku s kočárkem a víte, že miminko nebo o trošku větší dítě bude pouze sedět nebo ležet, zvolte klidně něco navíc.

Vyberte si ze širokého sortimentu dětského oblečení. Nemusíte přemýšlet, do jakého kamenného obchodu s kojeneckým oblečením vyrazíte. Neváhejte a udělejte radost sobě, miminku nebo větším dětem již dnes! Oblečení pro děti nakupte přímo na Lumísek.cz a udělejte radost sobě nebo celé rodině. Správně vybrané kojenecké oblečení nebo oblečení pro děti zcela určitě potěší. Chcete udělat radost svým blízkým? Oblečení pro miminka, kojence i větší děti není nikdy dost.